Muzyka – nowy dział

akg-k518dj-600x600Postanowiłem dodać nowy dział MUZYKA, w którym będę zamieszczał muzykę głównie mojego autorstwa. Zmusił mnie do tego fatalny system dodawania albumów na stronie Jamendo (można znaleźć tam także moje kawałki (www.jamendo.com) ). Wszystkie utwory są na licencji Creative Commons (szczegóły w dziale muzyka). Powyżej w menu nawigacji jest zakładka MUZYKA, w której będzie można znaleźć albumy. Sortowane są one od najnowszego do najstarszego (na samym dole najstarsze albumy). Spis albumów natomiast jest sortowany od najstarszego do najnowszego (czyli na samym dole najnowsze albumy). Może wydawać się to trochę zamieszane jednak umożliwia łatwe odsłuchanie nowych kawałków bez przewijania całej strony.

Obecnie opublikowane są dwa albumy (dość krótkie). Jeden to Ambient Vision oraz drugi Another Way. Zachęcam do przesłuchania obu albumów i wyrażenia swojej opinii. Komentować może każdy kto chce. Mam nadzieję, że tym razem filtr antyspamowy będzie działać sprawniej i nie będą spamować boty.

Moje “twory” nie są na tak wysokim poziomie jak komercyjne jednak mam nadzieję, że się spodobają. Komponuję hobbystycznie i na publikowanych utworach nie zarabiam i nie publikuję ich w celach zarobkowych. O każdym nowym albumie/utworze, który zostanie opublikowany będę informował. Mile widziane są wszelkie komentarze/sugestie/pomysły. Licencja Creative Commons pozwala na dużo swobody i podczas odtwarzania kawałków/kopiowania nie trzeba się obawiać ZAiKS (ich durne wymysły, że artysta się może na nich zdecydować i za to “może” chcą opłatę… pozostawię to bez dalszego komentarza bo to jest dość szeroki temat. ZAiKS od tego odstąpił i nie ma czego się obawiać).

Miłego słuchania 😉

You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered by WordPress | Designed by: NewWpThemes | Provided by Free WordPress Themes