Contact/About

Interesuję się informatyką, elektroniką, fotografią oraz muzyką/dźwiękiem. Każdy nowy utwór, zdjęcie to nauka czegoś nowego oraz szlif/doskonalenie już nabytych umiejętności. Staram się także opisywać różne zawiłości z dziedziny informatyki np. jak rozwiązywać pewne problemy. Wszystkie treści zamieszczone na stronie są mojego autorstwa (tutoriale, pomoce, muzyka, fotografie itd.) Tutoriale/pomoce/kursy staram się tworzyć w taki sposób aby nawet osoba mniej obeznana zdołała wykonać cały kurs/tutorial poprawnie i tym samym osiągnąć zamierzony cel.

Fotografią zajmuję się w pełni amatorsko i jest to moje hobby, które staram się rozwijać (doskonalę technikę robienia zdjęć, zgłębiam wiedzę z zakresu fotografii).

Zajmuję się także serwerami dedykowanymi oraz hostingiem serwerów gier, serwerów głosowych. Opieka serwerami dedykowanymi pozwala rozwijać się mi oraz zdobywać wiedzę w zakresie zarządzania i konfiguracji oprogramowania serwerowego oraz zarządzania serwerami dedykowanymi. Serwery dedykowane pod względem hardware jak i software to już nie to samo co typowe domowe desktopy, ale za to znacznie bardziej wciągają.

Wszelkie pytania, sugestie proszę wysyłać na email (podany niżej). Nie podaję numeru Gadu-Gadu ani Skype (i tak już mam dość “botów” które spamują…).
Jeśli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować to na pewno znajdzie chwilkę na napisanie emaila do mnie ;).

All questions,  suggestions please send at my email.
Contact:
host@10g.pl

Powered by WordPress | Designed by: NewWpThemes | Provided by Free WordPress Themes