Contact/About

Pracuję zawodowo w branży IT prowadząc własną firmę informatyczną. Interesuję się elektroniką, fotografią, muzyką/dźwiękiem oraz oczywiście informatyką. W wolnych chwilach staram się opisywać różne tematy z dziedziny informatyki w tym także porady i rozwiązania problemów. Wszystkie treści zamieszczone na stronie są mojego autorstwa (tutoriale, pomoce, muzyka, fotografie itd.). Tutoriale/pomoce/kursy staram się tworzyć w taki sposób aby nawet osoba mniej obeznana zdołała wykonać cały kurs/tutorial poprawnie i tym samym osiągnąć zamierzony rezultat.

Fotografią zajmuję się w pełni amatorsko i jest to moje hobby, które staram się rozwijać w wolnych chwilach (doskonalę technikę robienia zdjęć, zgłębiam wiedzę z zakresu fotografii).

Zajmuję się także serwerami dedykowanymi, administrowaniem sieciami (zarządzanie i konfiguracja urządzeń sieciowych). Administracja serwerami dedykowanymi oraz sieciami to bardzo interesująca (przynajmniej dla mnie) część IT, która pozwala zdobywać wiedzę z zakresu zarządzania i konfiguracji oprogramowania serwerowego, zarządzania sprzętem serwerowym oraz konfiguracji i zarządzania urządzeniami sieciowymi.

Wszelkie pytania, sugestie proszę wysyłać na email (podany niżej).
Jeśli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować to na pewno znajdzie chwilkę na napisanie emaila do mnie ;).

All questions,  suggestions please send at my email.
Contact:
host@10g.pl

Powered by WordPress | Designed by: NewWpThemes | Provided by Free WordPress Themes