Przeprowadzka

st-dupont-fountain-pen-usb-key Postanowiłem przenieść cały blog na nowy serwer. Na poprzednim stary blog zostanie jako archiwum, a ten całkowicie od nowa zacznę prowadzić (nie chcę się mi aktualizować i rozbudowywać poprzedniego WordPressa).  Całość jest oparta na WordPress 2.7 (najnowszy dostępny w momencie publikacji tego wpisu).  Nowa funkcjonalność oraz nowe możliwości powinny umilić aktualizacje bloga oraz uprzyjemnić czytanie.

Na pierwszy rzut oka spodobało się mi nowe menu administracyjne WordPress. W porównaniu do poprzedniego jest wygodniejsze i estetyczniejsze (przynajmniej dla mnie).  Nowy szablon, który znalazłem także wygląda ładnie i estetycznie bez zbędnych bajerów (a o to własnie chodzi).

Teraz aby komentować wpisy należy się zarejestrować oraz zalogować.  Skonfigurowałem tak komentarze ze względu na bardzo dużą ilość spamu na poprzednim blogu (szczególnie we wpisie na temat PDA DOT340).
Oczywiście RSS działa już poprawnie. Spokojnie można dodać adres RSS FEED do swojego czytnika RSS aby być na bieżąco z nowościami na blogu.  🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powered by WordPress | Designed by: NewWpThemes | Provided by Free WordPress Themes